O nas

Czym jest Satori?

Termin ten wywodzi się od japońskiego czasownika satoru, który w języku polskim oznacza „rozumieć” lub „wiedzieć”. Satori w buddyzmie ZEN oznacza nagłe przebudzenie, a także poznanie swojej prawdziwej natury. Niektórzy mówią, że jest to „wyjście ze skorupy” i spojrzenie inaczej na otaczającą nas rzeczywistość. Szukasz ścieżki wiodącej do wyciszenia, odnalezienia wewnętrznej równowagi, relaksu? Jesteśmy po to, aby pomóc Ci do niej dotrzeć. Poprzez odnalezienie wewnętrznego spokoju, nabieramy pozytywnej energii i tym samym odkrywamy drogę prowadzącą do relaksu oraz innego spojrzenia na świat.

Misja

Satori Time powstało, by szerzyć nowoczesne podejście do konopi poprzez wiedzę oraz dostarczanie starannie wyselekcjonowanych produktów. Jesteśmy pewni, że nasza filozofia i produkty wpiszą się w upodobania wszystkich tych, którzy cenią jakość ponad ilość.

Szybkie tempo życia, stres, nerwy – niekorzystnie wpływają zarówno na nasz stan fizyczny, jak i szczególnie na psychiczny. Ciągła gonitwa sprawia, że jesteśmy sfrustrowani, zmęczeni, a w naszej głowie kłębi się pełno myśli. Czas powiedzieć sobie „dość” i odnaleźć wewnętrzny spokój, oczyścić umysł i znaleźć sposób na radzenie sobie w dzisiejszym, niełatwym świecie. Relaks i wyciszenie – tego potrzebujesz. Pomożemy Ci to odnaleźć. Jesteśmy pierwszym w Polsce konceptem, który wskazuje kompletne spektrum wykorzystania konopi, wiążąc ich właściwości z dziedzinami takimi jak: joga, medytacja czy sport.

Więcej informacji o marce

Poruszamy się na nowym, rewolucyjnym rynku będącym odpowiedzią na coraz większe zainteresowanie społeczeństwa w temacie zdrowia, holistycznego podejścia do równowagi życia i naturalnych metod wspomagających rozwój i zdrowie psycho-fizyczne. Rynek, który staramy się rozwijać jest niepewny i ulega wielu przekłamaniom, nieprawdziwym informacjom oraz cechuje się niedoborem wiedzy na temat jego przedmiotu czyli konopi. Rynek cechuje się bardzo dużym potencjałem, ale też ogromem nakładów wiedzy, poszukiwań i eksperymentów – z zakresu pracy z konopiami, jej badania, tworzenia dedykowanych produktów, w tym produktów edukacyjnych.

Osobowość marki stanowi zbiór osobowości jej klientów - ludzi żyjących w zmieniającym się świecie, potrafiących katalizować jego zdobycze. Świadomie nadążająca za nurtem ciągłego rozwoju. Marka nie bojąca się pytań o wartości znikające i pojawiające się. Odważna i niezależna - mająca swój punkt widzenia na tematy zdrowotne i uparcie dążąca do osiągnięcia równowagi. Budująca społeczność w oparciu o jakość relacji, a nie jej ilość. Marka mająca przyjaciół, a nie tylko klientów.

Wierzymy, że w dzisiejszych czasach osiągnięcie równowagi wewnętrznej jest możliwe. Refleksja nad powrotem do naturalnych metod jest dla nas punktem wyjścia. Chcemy wiedzieć jak nasi klienci wzrastają w otaczającym nas świecie nie zaniedbując wartości duchowych i swojego biologicznego szczęścia.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoplo.pl