Storz & Bickel jest liderem na rynku waporyzacji w zakresie waporyzatorów innowacyjnych i premium. VOLCANO i PLENTY zrewolucjonizowały rynek waporyzatorów i ustanowiły standard jakości, który pozostał niezrównany przez całą konkurencję. Storz & Bickel cenią jakość i doskonałą wydajność. Waporyzatory Storz & Bickle są pionierami rynku waporyzatorów wyprodukowanymi w Niemczech.

STORZ BICKEL w sklepie internetowym Satoritime

Niemiecka firma Storz Bickel dokładnie wie, jak zadowolić swoich klientów, dlatego proponuje wysokiej jakości urządzenia, dzięki którym konopie siewne będą miały odpowiedni skład i temperaturę. Aplikacja z urządzeniami Storz Bickel europe odbywa się w bardzo precyzyjny sposób.

Mighty Vaporizer przenośny STORZ & BICKEL

Mighty Vaporizer przenośny STORZ & BICKEL to urządzenie, dzięki któremu możliwe jest dwojakie podgrzewanie suszu:

  • kondukcyjne,
  • konwekcyjne.

Urządzenie, jakim jest mighty vaporizer charakteryzuje się dużą pojemnością baterii (90 min ciągłej pracy) oraz wysoką jakością działania.

Crafty Vaporizer przenośny Storz & Bickel

Jakie możliwości daje Crafty Vaporizer przenośny Storz & Bickel? Przede wszystkim warto wiedzieć, że jest to najlepszy konwekcyjny waporyzator na rynku. Produkuje najwyższej jakości parę oraz zachwyca designem. Wszystko to powoduje, że warto wybrać crafty vaporizer. Opinie, które czytamy otrzymując maile od naszych Klientów tylko to potwierdzają.

Storz & Bickel Magic - Sklep z CBD to nie tylko:

  • Storz Bickel mighty
  • Storz Bickel crafty

Plenty Storz Bickel - Vaporizer stacjonarny Volcano

W naszej ofercie znajdziesz również Vaporizer stacjonarny Volcano Plenty Storz & Bickel, który pozwala na przygotowywanie dużej ilości suszu za jednym razem. Poręczny plenty Storz Bickel zapewni wygodne użytkowanie.

Wykonany z wysokiej jakości materiałów Storz Bickel volcano vaporizer spełni oczekiwania nawet najbardziej wymagających użytkowników.

Sprawdź Storz and Bickel new products!

Storz & Bickel

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoplo.pl